Zadzwoń do nas:
Napisz do nas:
Nasz Adres:
Ul. Jutrzenki 82, 02-230 Warszawa, Polska
ul. Jutrzenki 82, 02-230 Warszawa, Polska

Testimonials

Referencje
Recenzje klientów

Mamy wiele recenzji naszych prac.

testi1

Jan Kondracki

Właściciel domu
Doskonale wykonana praca renowacji instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym. Zainstalowano zabezpieczenia najwyższej jakości.
testi2

Katarzyna Świderska

Dyrektor Apteki
Zainstalowany magazyn energii do naszych paneli PV i pompy ciepła realnie uniezależniło nas energetycznie i pozwala w perspektywie na znaczące oszczędności.
testi3

Anna Samołyk

Właścicielka domu
Projekt i wykonanie nowoczesnej instalacji elektrycznej z kompleksowym zabezpieczeniem oraz elementy sterowania HomeKit jest na wysokim poziomie.
testi4

Barbara Zagórska

Prezes
Zasilanie awaryjne wykonane w naszej firmie zabezpieczyło nasz sprzęt elektroniczny całościowo przed awariami zasilania z sieci. Cała instalacja w firmie jest już zasilana awaryjnie przez jeden system UPS.
testi5

Ewelina Kornacka

Właścicielka domu
Bardzo jestem zadowolona z projektu i wykonania zasilania awaryjnego domu na akumulatorach Lead-Carbon. Lodówka, zamrażarka, piec C.O., TV i wybrane oświetlenie jest zabezpieczone przed zanikiem prądu.
portfolio_07-390x495

Danuta Wyszyńska

Właścielka domu
Doskonałe wykonanie magazynu energii na akumulatorach firmy Dyness i sterowaniu inwerterem Ultimatron. System działa bardzo sprawnie i uniezależnił nas od sieci energetycznej w 90%. Mogę śmiało polecić instalowany sprzęt i firmę.
System

Energia słoneczna jest najczystszym i najobficiej dostępnym źródłem energii odnawialnej. Technologie słoneczne mogą wytwarzać energię elektryczną do celów oświetleniowych, komercyjnych lub przemysłowych.

ul. Jutrzenki 82, 02-230 Warszawa, Polska
Cart

Brak produktów w koszyku.