Zadzwoń do nas:
Napisz do nas:
Nasz Adres:
Ul. Jutrzenki 82, 02-230 Warszawa, Polska
ul. Jutrzenki 82, 02-230 Warszawa, Polska

O Nas

Informacja o Naszej Firmie

ab img abs1
h3 s1 layer2
ab s2as4
ab img abs1
O firmie
O naszej firmie

Rzeczy do rozważenia przy definiowaniu współpracy.

Oferujemy spójny zestaw produktów i usług, takich jak instalacje, okablowanie ze skrzynkami rozdzielnic i profesjonalnymi, elektrycznymi zabezpieczeniami, indywidualne projekty z montażem i szkoleniem sterowania Inteligentnym Domem SmartHome za pomocą tabletów lub smartfonów z systemem iOS lub Android, Magazyny Energii także do instalacji fotowoltaicznych lub wiatrowych, zasilanie awaryjne domów w przypadku zaniku zasilania, stacje ładowania samochodów elektrycznych czy zarządzanie systemem energetycznym domu HEMS (Home Energy Management System), dzięki czemu samochód elektryczny staje się częścią Inteligentnego Domu. Jesteśmy także dostawcą doskonałej jakości specjalizowanych akumulatorów AGM, GEL, Lead-Carbon i LiFePO4 do układów zasilania UPS, pojazdów, magazynów energii, łodzi motorowych i żaglowych, kamperów i przyczep kempingowych oraz przenośnych źródeł prądu. 

Gwarancja Jakości
Pomoc techniczna
Zadzwoń po informacje
+48 602 122 481
Oszczędność Energii
99%
Zadowolenie Klientów
98%
Efektywność Finansowa Klientów
95%
1
Rok założenia
1 k+
Klientów w kraju
1 +
Magazynów Energii

Analizując potrzeby Klientów, doradzamy  jak optymalnie zrealizować ich potrzeby. Wtedy nasi Klienci nie tylko oszczędzają, ale także zyskują komfort i niezależność energetyczną na lata, dzięki wysokiej jakości instalowanym komponentom. Naszą misją jest dostarczanie klientom profesjonalnych, wysokiej jakości i przystępnych cenowo projektów i usług instalacji elektrycznych, domowych magazynów energii oraz specjalizowanych akumulatorów, między innymi do kamperów, przyczep kempingowych oraz łodzi motorowych i jachtów. Najnowsze technologie akumulatorów Ultimatron dają niesamowite efekty żywotności, parametrów eksploatacji i okresu gwarancji. Doradzamy jak optymalnie zrealizować Wasze pomysły w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie.

Droga Naszego rozwoju

Zaspół
Członkowie zespołu AKON Energo

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów

Referencje
Recenzje klientów

Mamy wiele recenzji naszych prac

testi1

Jan Kondracki

Właściciel domu
Doskonale wykonana praca renowacji instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym. Zainstalowano zabezpieczenia najwyższej jakości.
testi2

Katarzyna Świderska

Dyrektor Apteki
Zainstalowany magazyn energii do naszych paneli PV i pompy ciepła realnie uniezależniło nas energetycznie i pozwala w perspektywie na znaczące oszczędności.
testi3

Anna Samołyk

Właścicielka domu
Projekt i wykonanie nowoczesnej instalacji elektrycznej z kompleksowym zabezpiecze- niem oraz elementy sterowania HomeKit jest na wysokim poziomie.

Chcesz bezpłatną poradę?

Porozmawiaj z mani o swoim projekcie, zadzwoń

    Energia słoneczna jest najczystszym i najobficiej dostępnym źródłem energii odnawialnej. Technologie słoneczne mogą wytwarzać energię elektryczną do celów oświetleniowych, komercyjnych lub przemysłowych.

    ul. Jutrzenki 82, 02-230 Warszawa, Polska
    Cart

    No products in the cart.