Zadzwoń do nas:
Napisz do nas:
Nasz Adres:
Ul. Jutrzenki 82, 02-230 Warszawa, Polska
ul. Jutrzenki 82, 02-230 Warszawa, Polska

FAQ

FAQ
FAQ

Dużo ciekawej informacji znajdziesz w naszym FAQ

FAQ – (frequently asked questions) często zadawane pytania. Jest to jedna z form content marketingu, która daje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w zakresie funkcjonowania sklepu lub strony. Pozwala skutecznie rozwiać wątpliwości i uzyskać oczekiwane informacje przez potencjalnych klientów.

ab img abs1
Tak, właściciel firmy dr inż. Konrad Fedyna nadzorujący wszystkie prace, posiada uprawnienia SEP G1 z pomiarami elektrycznymi do 1 kV.
Przy standardowych wymaganiach jesteśmy w stanie przygotować projekt z kosztorysem w ciągu1-2 dni robocze.
Tak, po wykonaniu projektu wykonujemy zaplanowane roboty tak aby spełniały najwyższe standardy jakościowe i bezpieczeństwa.
Tak, po analizie zastanej infrastruktury proponujemy możliwe rozwiązania w korelacji z oczekiwaniami klienta. Możliwe są rozwiązania oparte o tablety lub smartfony z systemem operacyjnym iOS lub Android, począwszy od sterowanie oświetleniem, kamerami, żaluzjami lub zasłonami po alarm i kontrolę dostępu.
Tak, wykonujemy oddzielne skrzynki rozdzielcze, skupiające wszystkie przewody sygnałowe związane z telewizją, instalacją satelitarną, sieci Ethernet itp.
Tak, wykonujemy takie projekty. Do dyspozycji mamy agregaty prądotwórcze z czystą sinusoidą (Inwerterowe), napędzane silnikiem benzynowym lub na gaz. Agregaty mają wbudowane regulatory obrotów i działają stosownie do obciążenia prądowego. Możliwe jest zasilanie z nich bardzo wrażliwych odbiorników bez obawy o ich uszkodzenie. Wykonujemy także instalacje podtrzymujące zasilanie np. centralnego ogrzewania.
ab img abs1
Tak, to najwyższa klasa bezpieczeństwa, bez ryzyka wybuchu czy pożaru. Cele zbudowane są z pryzmatycznych ogniwo akumulatorowych klasy A. Nie mają efektu pamięci zmniejszającej pojemność. Cechuje je wysoka stabilność nawet przy ekstremalnych obciążeniach. Wbudowany BMS kontroluje wszystkie parametry a aplikacja na iOS lub Android wyświetla dane w czasie rzeczywistym. Wszystkie ważne dane dotyczące baterii masz zawsze pod ręką na smartfonie lub tablecie. Posiadają certyfikaty IEC, TUV, CE, ISO.
Producent udziela 5 letniej gwarancji, co świadczy o doskonałej jakości akumulatorów.
Tak, jest to specjalna linia akumulatorów UBL o napięciach roboczych 12V, 24V i 36V o różnej pojemności. Są odporne na wilgoć i zmiany położenia w trakcie pracy. Oferujemy do nich specjalne ładowarki 24V i 36V.
Tak, firma Ultimatron produkuje akumulatory specjalnie przeznaczone do tego celu. Są w pełni bezpieczne w użytkowaniu i cechują się możliwością głębokiego rozładowania bez szkody dla pojemności.
Akumulatory ołowiowo-węglowe to nowy typ akumulatora kwasowo-ołowiowego z elektrolitem kwasowym, podobnie jak akumulatory AGM. Akumulatory ołowiowo-węglowe mają lepszą wydajność częściowego rozładowania i znacznie dłuższą żywotność cykliczną w porównaniu do konwencjonalnych akumulatorów kwasowo-ołowiowych AGM/GEL. Płyta ujemna akumulatora zawiera mieszankę ołowiu i węgla. Powoduje to zmniejszenie zasiarczenia i dłuższą żywotność płyty ujemnej.
Zalety:
- Mniejsze zasiarczenie przy częściowym rozładowaniu/ładowaniu,
- Niższe napięcie ładowania, a tym samym wyższa wydajność i mniejsza korozja płyt ujemnych,
- Dłuższa żywotność baterii niż AGM/GEL.
Dedykowane są przede wszystkim do pracy buforowej w awaryjnych systemach zasilania, wiatrowych oraz solarnych magazynach energii oraz do pracy cyklicznej we wszelkich pojazdach elektrycznych, hybrydowych samochodach, kamperach, łodziach, jachtach, itp.
Tak, projektujemy i wykonujemy na zamówienie potrzebną instalację opartą o własne akumulatory i inwertery. Jest to rozwiązanie tańsze od firmowego, gotowego magazynu, nie ustępujące jednak jakością i funkcjonalnością. Dla klientów chcących kupić gotowy magazyn energii oferujemy zestawy firmy DYNESS.
Akumulatory Ultimatron LiFePO4 serii UBL-12, ULS-12 można łączyć do 4 szt. równolegle zwiększając tm samym pojemność zestawu, natomiast łączenie szeregowe jest zabronione.
Akumulatory serii UBL-24 można łączyć równolegle i szeregowo dla napięć 24V i 48V.
Seria ULM-12 może być łączona szeregowo lub równolegle dla napięć 12V, 24V, 36V, 48V.
Pytaj więcej

Chcesz zapytać więcej?

h3 s1 layer2
AKON Energo

Budujemy zrównoważoną przyszłość

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania, proszę wyślij do nas zapytanie a skontaktujemy się jak najszybciej. Udzielimy wyczerpującej odpowiedzi.

Chroń i ulepszaj środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń.
Dbaj o zrównoważoną produkcję i zużycie energii elektrycznej. Uzyskaj niezależność energetyczną.

    Energia słoneczna jest najczystszym i najobficiej dostępnym źródłem energii odnawialnej. Technologie słoneczne mogą wytwarzać energię elektryczną do celów oświetleniowych, komercyjnych lub przemysłowych.

    ul. Jutrzenki 82, 02-230 Warszawa, Polska
    Cart

    No products in the cart.